PČL na nové adrese

Portál české literatury, nově už pouze pod označením CzechLit, se od 1. 6. 2015 postupně stěhuje na novou adresu http://new.czechlit.cz/. Starý Portál k tomuto dni přestaneme aktualizovat, přičemž veškeré aktualizace od teď budou k nalezení na nové adrese. Starý neaktualizovaný web poběží do té doby, než se nám podaří na ten nový přesunout všechna relevantní data. Omlouváme se za komplikace, děkujeme za pochopení a věříme, že se vám nový CzechLit bude líbit.

Literární pozvánky

«
»
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
One Dream Company
/18. února 2013/
Share |

Čtete Český dialog?

ptá se jeho šéfredaktorka Eva Střížovská.

Vážení a milí přátelé a čtenáři v USA, i jinde, kteří čtete anglicky.

Moc ráda vzpomínám na naše různá setkání v různých létech od roku 1996 až do dneška, ráda si s Vámi vyměňuji e-maily, karty i dopisy. Mrzí mne ale, že nevím, kteří z Vás čtou články na naší webové stránce www.cesky-dialog.net.

Milá paní Marie Dolanská ze San Diega obětavě překládá články, o kterých si myslíme, že přesahují platnost České republiky a že mohou být zajímavou informací a snad i přínosem pro čtenáře ve světě. Vždyť máme tolik společných témat, o kterých se dá psát a diskutovat.

Bohužel, nedostáváme od Vás moc ohlasů o tom, co Vás zajímá, co čtete či číst chcete, a ani mnoho příspěvků, které bychom mohli na naše stránky zařadit. Takže vlastně ani nevíme, kolik z Vás naše stránky čte a jestli o překlady stojíte.

Je to škoda, vždyť Český dialog je významnou spojnicí mezi Vámi ve světě a námi zde, v České republice.  

Prosím, vydejte se na pouť naším internetovým časopisem a napište nám.

Pište česky, anglicky, moravsky, slovensky, hlavně prosím, pište!

Děkujeme Vám a těšíme se.

 

Eva Střížovská, šéfredaktorka

E strizovska@seznam.cz

© 2015 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS