Kontakty

České literární centrum
Národní dům
nám. Míru 9
120 00 Praha 2

E: info@czechlit.cz
T: +420 770 134 755

Vedoucí pověřený řízením ČLC
Martin Krafl
E: Martin.Krafl@mzk.cz

Koordinátorka mezinárodní spolupráce
Michala Čičváková
E: Michala.Cicvakova@czechlit.cz

Editor portálu CzechLit.cz, koordinátor
Jan Zikmund
E: Jan.Zikmund@czechlit.cz

Administrativní podpora, koordinátorka
Kateřina Chromková
E: Katerina.Chromkova@czechlit.cz

Koordinátorka mezinárodní spolupráce
Katarína Horňáčková
E: Katarina.Hornackova@czechlit.cz

Administrativní podpora
Kateřina Vytisková
E: Katerina.Vytiskova@czechlit.cz

Rezidence
E:
residencies@czechlit.cz

 

Externí spolupracovnice

Redaktorka CzechLit.cz, PR
Olga Stehlíková
E: Olga.Stehlikova@czechlit.cz

PR / komunikace s médii
Klára Přibylová
E: Klara.Pribylova@mzk.cz

Administrativní podpora
Silvie Hrdličková
E: Silvie.Hrdlickova@mzk.cz